Кина Хоризонтална основа фабрика и производители | Apex

хоризонтална база

Краток опис:

хоризонтална база


детали за производот

Тагови производ

Опис

име хоризонтална база
апликација Додатоци за електрична енергија за пренос на енергија, дистрибуција на електрична енергија, трафостаница, итн
Тип и големина Сите производи видови и големини можат да бидат достапни
материјал Фрли нодуларен лив
Заврши Цинк-plated / топло поцинкувани
боја Сребрена Бела
сертификат за квалитет ISO 9001: 2008
Топла Продажба пазарот Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Африка, Јужна Америка и Северна Америка 
пакување Торба, картон, палети, дрвена кутија или како на вашите барања.
испорака 10-30 дена по добиете вашата исплата или депозит.

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас