China Insulator Fittings-Clamp Top Cap factory and manufacturers | Apex

Insulator Fittings-Clamp Top Cap

Përshkrim i shkurtër:

Pirg Top Cap


Detail Product

Product Tags

Përshkrim

emër Pirg Top Cap
Aplikacion Accessories pushtet mbi të transmetimit të energjisë, Shpërndarjes të energjisë, stacioni i energjisë, etj
Llojin dhe madhësinë Të gjitha llojet e produkteve dhe madhësive mund të jenë në dispozicion
material Cast plastik Hekuri
finish Zink-kromuar / Hot dip galvanizuar
Ngjyrë white Silver
Certificate Quality ISO 9001: 2008
Hot Market Shitje Azia Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë, Amerikën e Jugut dhe Amerika e Veriut 
paketim Qese, kartoni, paletë, kuti druri apo si kërkesën tuaj.
dorëzim 10-30 ditë pas marrë pagesën tuaj ose depozitë.

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne